T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcıları


geahabdurrahmanbey.JPG

Abdurrahman GÜNGÖR

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

30/10/1971 Yılında Nevşehir’de doğdu.

 1995 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulunu bitirdi.

 2002 yılında Anadolu Üniversitesi  Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

 2007 yılında Uluslarası Türk-Kazak  Ahmet Yesevi  Üniversitesi  Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans eğitimini tamamladı .

1990 yılında Giresun ili Tirebolu Devlet Hastanesinde radyoloji teknikeri olarak göreve başladı .

Aynı yıl İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesine röntgen teknisyeni olarak atandı.

1998 senesinde aynı hastanede müdür yardımcısı  olarak çalışmaya başladı. Hastanenin personel özlük , satınalma ve diğer idari mali  işler birimlerinde görev yaptı. Bu dönemlerde İl Sağlık müdürlüğü tarafından iki kez teşekkür ve takdir belgesi verildi. Kamu ihale kanunu uygulamalarıyla ilgili eğitici eğitimine katılıp sertifika aldı.

Evli ve üç çocuğu vardır.

Şu anda İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri birliğine bağlı İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde idari mali işler müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

............................................................................................................................................................................................tulaykiremitci.png

Tülay Özdemir
İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

1983 Yılında Tekirdağ’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tekirdağ/Malkara’da tamamladı. 2004 yılında Trakya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri M.Y.O Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden, 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

2004 yılında PTT Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak meslek hayatına başladı. 2005-2012 yılları arasında Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Gelir Tahakkuk Birim Sorumlusu olarak çalıştı.

02.11.2012 tarihinde Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Tülay ÖZDEMİR, 2012 yılında Sağlık Bakanlığı’nın Afyon’da düzenlediği Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Eğitimi ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün düzenlediği Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Eğitimlerine katılarak sertifika almıştır. 2013 yılında Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans Programı tamamlamıştır.
Halen İstanbul  Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

............................................................................................................................................................................................Ayşe Betül YILMAZ
İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı


  • Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü 2007-2011
  • Wimbledon School of English Mart 2012 - Eylül 2012
  • Şehir Üniversitesi - MBA (2013-2015 )
  • Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü 2.sınıf
  • Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi  İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

............................................................................................................................................................................................
geahseracettinbey.JPG

Seracettin Güvendi
İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

............................................................................................................................................................................................