Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi    

Müdür Yardımcıları
 


 

Tülay Özdemir

 

1983 Yılında Tekirdağ’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tekirdağ/Malkara’da tamamladı. 2004 yılında Trakya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri M.Y.O Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden, 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

2004 yılında PTT Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak meslek hayatına başladı. 2005-2012 yılları arasında Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Gelir Tahakkuk Birim Sorumlusu olarak çalıştı.

02.11.2012 tarihinde Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Tülay ÖZDEMİR, 2012 yılında Sağlık Bakanlığı’nın Afyon’da düzenlediği Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Eğitimi ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün düzenlediği Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Eğitimlerine katılarak sertifika almıştır. 2013 yılında Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans Programı tamamlamıştır.

Halen Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.


 

Betül ÖNGÜN

1975 yılında İstanbul’da doğdu. 1993 yılında Şişli Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun oldu.1994 yılında Ankara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, 2007 Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ön lisans, 2009 Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans, 2011 yılında Fatih Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hastane ve Sağlık Yöneticiliği programında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

1993 yılında Ankara’da Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde doğumhanede ebe olarak meslek hayatına başladı.

1995 ve 1997 yıllarında İstanbul Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde doğumhanede sorumlu ebe olarak görev yaptı.

2003 ve 2004 yılları arasında; Amerikan Hastanesi’nde Kunart Sağlık Hizmetleri Ltd.Şirket ofisinde Özel Sağlık Sigortası provizyon yetkilisi olarak çalıştı.

2004 ve 2006 yılları arasında Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nde Acıbadem Özel Sağlık Sigortası provizyon biriminde uzman olarak çalıştı.

2006 yılında İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi’nde Hasta Hakları Birim Sorumlusu olarak çalıştı. Kalite Yönetim Biriminde görev aldı. 2008 ve 2011 yılları arasında Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

01.08.2011 tarihinde Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

02.11.2012 tarihinde Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneler Birliği, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Betül ÖNGÜN; Sağlıkta Kalite Standartları Değerlendirici Eğitimi, Kalite İyileştirme ve Hasta Güvenliği, Hasta Hakları Eğitimi, ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi, IRCA Denetçi / Baş Denetçi Eğitimi, Hizmet Kalite Standartları Eğitimleri almıştır. Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı Sağlıkta Kalite Değerlendirmelerinde değerlendirici olarak görev almaktadır. 

Zümrüt DUVAN ERKOÇ

1985 yılında Kırklareli’nde doğdu. İlköğrenimini Kırklareli, orta öğrenimini Keşan ve İstanbul illerinde tamamladı. 2007 yılında Marmara Üniversitesi Tıbbi Laboratuar Bölümünden, 2011 yılında Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu.

2004 yılında İstanbul’da özel bir hastanede Yoğun Bakım hemşiresi olarak meslek hayatına başladı. 2005 ve 2013 yılları arasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Çocuk Klinikleri hemşireliği yaptı.

04.04.2013 ve 13.11.2310 tarihleri arasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Hemşirelik Hizmetleri Koordinatörlüğü görevinde bulundu. 14.11.2013 tarihinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

01.01.2015 tarihinden itibaren Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Zümrüt DUVAN ERKOÇ; 2011 yılında Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Pedagojik Formasyon Eğitim Programına katılarak sertifika aldı. 2012 yılında başladığı Marmara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Bitki Hastalıkları ve Mikrobiyoloji A.B.D. ’deki yüksek lisans eğitimi devam etmekte olup, 2013 yılında başladığı Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi yüksek lisans programını tamamladı. 

 

 

                                                                 

                                                 Feyza GÖÇERİ

 25.11.1987 yılında Van’da doğdu, 2009 yılında Marmara Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulundan Mezun oldu. 2014 yılında Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelikte Yönetim Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı.

     2007-2009 yılları arasında İstanbul Acıbadem Kozyatağı Hastanesinde, 2009-2010 yılları arasında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesinde hemşire olarak görev yaptı. 2010-2014 yılları arasında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kalite Yönetim Direktörü olarak görev yaptı. 2014-2015 yıllarında Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu, Tıbbi Hizmetler Kurum Başkan Yardımcılığına bağlı, Tıbbi Cihaz ve Yatırım Planlama Daire Başkanlığında görev yaptı.

    Şu anda İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri birliğine bağlı İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Sağlık Otelciliği Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

Fatma EFE

1980 yılında Bursa’da doğdu. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. 2010 yılında Marmara Üniversitesi İç Hastalıkları Hemşireliği A.B.D’lında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı.

2005 - 2007 yıllarında S.B. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde acil servis hemşireliği yaptı. 2008 - 2014 yıllarında aynı kurumda Hizmet İçi Eğitim Hemşiresi olarak görev aldı.

Şu anda İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı S.B. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

                                                                                                               

                                                   Ayşe Betül YILMAZ

Eğitim

  • Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü 2007-2011(Ort:2,28)
  • Wimbledon School of English Mart 2012 - Eylül 2012
  • Şehir Üniversitesi - MBA (2013-2015 )
  • Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü 2.sınıf

 

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi  İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

 

                                                                           

                                        Abdurrahman GÜNGÖR

30/10/1971 Yılında Nevşehir’de doğdu.

 1995 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulunu bitirdi.

 2002 yılında Anadolu Üniversitesi  Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

 2007 yılında Uluslarası Türk-Kazak  Ahmet Yesevi  Üniversitesi  Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans eğitimini tamamladı .

1990 yılında Giresun ili Tirebolu Devlet Hastanesinde radyoloji teknikeri olarak göreve başladı .

Aynı yıl İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesine röntgen teknisyeni olarak atandı.

1998 senesinde aynı hastanede müdür yardımcısı  olarak çalışmaya başladı. Hastanenin personel özlük , satınalma ve diğer idari mali  işler birimlerinde görev yaptı. Bu dönemlerde İl Sağlık müdürlüğü tarafından iki kez teşekkür ve takdir belgesi verildi. Kamu ihale kanunu uygulamalarıyla ilgili eğitici eğitimine katılıp sertifika aldı.

Evli ve üç çocuğu vardır.

Şu anda İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri birliğine bağlı İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde idari mali işler müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır.Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Göztepe
Tıp Dergisi
Bizi Takip Edin